Циліндр Abus Vitess 1000 ключ-половинка 80 мм 70x10
Циліндр Abus Vitess 1000 ключ-половинка 80 мм 70x10
Циліндр Abus Vitess 1000 ключ-половинка завдовжки 80 мм виконаний у розмірі 70x10 та оснащений піновим механізмом з англійським профілем ключа. У системі використовуються технологія Intop, множинно-парацентричний профіль і сім активних блокувальних елементів — шість основних пінів та додатковий блокувальний пін.
Виконання ключ-половинка передбачає керування циліндром ключем з одного боку. Механізм сумісний із системами «Під один ключ», «Головний ключ» та «Генеральний ключ», що дає змогу включати циліндри Vitess до систем із різними рівнями доступу.
Розмір циліндра 70x10 мм
Загальна довжина циліндра становить 80 мм. Розмір 70x10 мм означає, що від центру кріпильного гвинта до одного краю циліндра припадає 70 мм, а до другого — 10 мм. Це асиметричне виконання, тому під час підбору потрібно враховувати товщину дверей, розташування замка та необхідну довжину робочої сторони циліндра.
Піновий механізм і система Intop
Циліндр має сім активних блокувальних елементів: шість основних пінів та один додатковий пін системи Intop. Для кодування передбачено до 13 можливих висот пінів, що розширює кількість комбінацій під час побудови систем «Майстер-ключ». Додатковий елемент Intop взаємодіє з оригінальним ключем і створює ще одну точку блокування механізму.
Множинно-парацентричний профіль ключа має вигнуту форму та мінусовий перепад по центральній лінії. Вузький профіль, глибокі перепади та спеціальні форми блокувальних пінів типу «гантеля» і «скалка» створюють додаткові перешкоди під час спроб маніпуляції відмичками.
Захист механізму
Перша і третя пари пінів виготовлені із загартованої сталі HRC64±2 та мають зовнішній шар NiCuFe для захисту від корозії. П’ятий і шостий блокувальні піни виконані з нержавіючої хромонікелевої сталі Х8CrNiS18-9 із комбінованим покриттям NiCuFe.
Конструкція передбачає захист від скручування плага. Загартовані сталеві штифти в плазі перешкоджають закручуванню шурупа під час спроби його подальшого виривання. Форма кодових елементів, парацентричний профіль і додатковий блокувальний пін Intop використовуються для протидії маніпуляціям відмичками.
Ключі та контроль виготовлення дублікатів
Ключі Vitess виготовлені з нейзильберу та мають множинно-парацентричний профіль. Нарізання виконується з допуском 0,02 мм. Виготовлення дублікатів передбачене в офіційних сервісних центрах за наявності кодової карти безпеки, що дає змогу контролювати випуск додаткових ключів.
Система Intop використовує спеціальний елемент, який взаємодіє з відповідним ключем. Патент на технологію Intop діє до 2034 року.
Системи майстер-ключ
Abus Vitess 1000 може використовуватися в системі «Під один ключ», де один ключ відкриває декілька циліндрів, а також у системах «Головний ключ» і «Генеральний ключ» із розмежуванням прав доступу між окремими ключами.
Комплектація
- циліндр;
- 3 ключі;
- кодова карта.
справжнього експерта?
ваше запитання!
Варіанти розстрочки:
- Для оформлення необхідно:
- Бути клієнтом monobank.
- Мати встановлену програму monobank.
- Перевірити в додатку доступний ліміт на покупку частинами.
- Мати достатньо коштів для внесення першої частини платежу.
- Бути клієнтом та мати картку OTP Bank.
- Мати застосунок OTP Bank UA на смартфоні.
- Ввести Ваш номер телефону, на який зареєстрована картка.
- Вибрати кількість платежів.
- Підтвердити покупку в додатку OTP Bank.
- Бути клієнтом і мати картку А-Банк.
- Мати застосунок àbank24 на смартфоні.
- Ввести Ваш номер телефону, на який зареєстрована картка.
- Вибрати кількість платежів.
- Підтвердити покупку в додатку А-Банк.








Рекомендовані товари

