Циліндр Abus P12RME ключ-тумблер 80 мм
Циліндр Abus P12RME ключ-тумблер 80 мм
Abus P12RME — модульний циліндр ключ/тумблер загальною довжиною 80 мм із піновим механізмом підвищеної секретності. Конструкція виготовлена з матеріалів, стійких до зношування та агресивних умов експлуатації, а механізм розрахований на плавний і м’який хід ключа без заїдань.
Циліндр передбачає захист від бампінгу, висвердлювання, перелому, відкривання відмичками та маніпуляційних методів. Модель сумісна з більшістю замків стандарту EuroDIN, може використовуватися в системі майстер-ключа та комплектується 5 ключами.
Розмір 80 мм і виконання ключ/тумблер
Повна довжина цієї модифікації Abus P12RME становить 80 мм. Відстані від центру кріпильного гвинта до кожного краю циліндра у вихідних характеристиках не вказані, тому під час підбору потрібно враховувати товщину дверей, положення замка та дверних накладок. Виконання ключ/тумблер передбачає керування ключем з одного боку та поворотним тумблером з іншого. Для P12RME передбачені варіанти тумблера форм Z, O, P і 2.
Секретність, захист і контроль виготовлення ключів
Піновий механізм підвищеної секретності розрахований на протидію відкриванню відмичками та іншим маніпуляційним способам. Корпус оснащений протипереломним елементом і захистом від висвердлювання, а конструкція циліндра також передбачає захист від бампінгу.
Виготовлення додаткових ключів контролюється за допомогою кодової карти безпеки. Дублікат можна виготовити в офіційному сервісному центрі за наявності цієї карти. Множинна парацентрична нарізка профілю ключа виконується на високоточному обладнанні з допуском 0,02 мм, що перешкоджає несанкціонованому копіюванню.
Сумісність і робота в майстер-системі
Abus P12RME сумісний із більшістю замків стандарту EuroDIN і може бути інтегрований у систему майстер-ключа. У такій системі один ключ може використовуватися для кількох циліндрів відповідно до заданої схеми доступу, що дає змогу об’єднувати різні двері, ворота та інші точки без окремого ключа для кожного механізму.
Комплектація
- Циліндр Abus P12RME — 1 шт.
- Ключі — 5 шт.
справжнього експерта?
ваше запитання!
Варіанти розстрочки:
- Для оформлення необхідно:
- Бути клієнтом monobank.
- Мати встановлену програму monobank.
- Перевірити в додатку доступний ліміт на покупку частинами.
- Мати достатньо коштів для внесення першої частини платежу.
- Бути клієнтом та мати картку OTP Bank.
- Мати застосунок OTP Bank UA на смартфоні.
- Ввести Ваш номер телефону, на який зареєстрована картка.
- Вибрати кількість платежів.
- Підтвердити покупку в додатку OTP Bank.
- Бути клієнтом і мати картку А-Банк.
- Мати застосунок àbank24 на смартфоні.
- Ввести Ваш номер телефону, на який зареєстрована картка.
- Вибрати кількість платежів.
- Підтвердити покупку в додатку А-Банк.








Рекомендовані товари
Переглянуті товари

